DobrovoľníciVšetkým dobrovoľníkom veľmi pekne ďakujeme za pomoc pri organizovaní golfového turnaja Allianz Ladies Slovak Open 2014 presented by Respect. Bez vášho neúnavného úsilia a odhodlania by toto podujatie nebolo možné usporiadať.

Green fee (ako odmenu za participáciu golfistov na turnaji - za 2 dni účasti na turnaji 1x green fee, za 3 dni účasti 2x green fee, za 4 dni účasti 3x green fee) je možné čerpať do konca golfovej sezóny 2014. V prípade záujmu o hru si vopred rezervujte hrací čas na golfovej recepcii (tel: +421 48 6712 512) a informujte pracovníčky recepcie, že ste sa zúčastnili turnaja Allianz Ladies Slovak Open 2014 ako dobrovoľník.

Členovia GKT, ktorí sa zúčastnili turnaja, môžu čerpať nasledovné odmeny:
- zapožičanie motorového golfového autíčka na jedno kolo hry za každý deň účasti
- alebo zapožičanie elektrického troleja BASIC na TRI kolá hry za každý deň účasti
- alebo 2-hodinový vstup do wellness centra v hoteli Stupka pre 2 osoby za každý deň účasti
- alebo rodinný (2+1 alebo 2+2) lyžiarsky lístok platný v lyžiarskom stredisku Tále za každý deň účasti
- alebo prenosné green fee pre nečlena klubu (za 2 dni účasti na turnaji 1x green fee, za 3 dni účasti 2x green fee, za 4 dni účasti 3x green fee)

Elektrický trolej alebo golfové autíčko si rezervujte na golfovej recepcii (tel: +421 48 6712 512), lyžiarsky lístok si budete môcť počas zimnej sezóny vyzdvihnúť v pokladni lyžiarskeho strediska. V prípade záujmu o vstup do wellness centra hotela Stupka vopred kontaktujte recepciu hotela Stupka (tel: +421 48 6712 601) a overte si otváracie hodiny wellness centra.

Odmena pre negolfistov bude zasielaná prevodom na účet 14. júla 2014.

FOTOGRAFIE DOBROVOĽNÍKOV Z TURNAJA NÁJDETE NA:
https://www.facebook.com/LadiesSlovakGolfOpen


Ešte raz vám všetkým ďakujeme!!!